Delta Otomasyon

DELTA Otomasyon Ürünleri Paylaşım Platformu

Giriş |  Kayıt

Forum kilitlendi Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 96 mesaj ] 

DELTA OTOMASYON Forum Sayfamızı Nasıl Buldunuz ?
Çok İyi... 59%  59%  [ 331 ]
İyi... 29%  29%  [ 165 ]
Normal... 5%  5%  [ 28 ]
Daha İyi Olabilir... 7%  7%  [ 37 ]
Toplam oy : 561

28 Şub 2012, 11:03

PLC BİLGİSİ AZ SEVİYEDE OLAN BİR İNSAN BİLE SİZİN SAYENİZDE KISA ZAMANDA BEN OTOMASYONCUYUM DİYEBİLİR BİR SİTE ANCAK BUKADAR GÜZEL VE AÇIKLAYICI OLABİLİR

Başa Dön Başa Dön

08 Mar 2012, 10:57

:D

Başa Dön Başa Dön

08 Mar 2012, 20:12

ismail demir yazdı:
ALLAH RAZI OLSUN .SİSTEMLİ ÇALIŞMALARINIZI TAKDİR EDİYORUM.PLC VE DİĞER OTOMASYON ÜRÜNLERİ İLE İLGİLİ İLK UYGULAMALI TECRÜBELERİM SİZLERİN BİLGİLERİNİZ IŞIĞINDA OLDU VE DEVAM EDİYOR.YARDIMLARINIZ SAYESİNDE KENDİMİ ÇOK GELİŞTİRDİM,BULUNDUĞUM PİYASADA ARANIR BİRİSİ OLMAM VE DAHASI SİZDEN ÖĞRENDİKLERİMDEN EKMEK YEMEM, EVVELA ALLAH TEALA (CC)HAZRETLERİ SONRA SİZLERİN SAYESİNDE OLMUŞTUR ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.İNANIYORUM BENİM GİBİ İSTİFADE EDN ÇOK ARKADAŞIMIZ VARDIR.HEPSİNİN DUASINI ALIRSINIZ İNŞAALLAH.

aynen..Darısı diğer markaların başına. Uğur bey size ayrıca bir kez daha teşekkürler

Başa Dön Başa Dön

16 Mar 2012, 11:42

bu forum sayfasi ile bence turkiyenin en iyisisiniz asagi yukari arayipta bulamadigimiz konu yok yardimlasma mukemmel tum emegi gecenlerden ALLAH razi olsun

Başa Dön Başa Dön

20 Mar 2012, 12:16

<< Bronz >>

çok iyi çok başarıli buldum her şey var allah razi olsun

Başa Dön Başa Dön

21 Mar 2012, 00:33

Öncelikli olarak Delta grubunu tebrik ediyorum. Çalışmalarımda Delta otomasyon ailesinin fertlerini sanki yanımdaymış gibi hissediyorum. Sormuş olduğumuz sorulara kısa sürede kararlı cevaplarınızdan dolayı sizleri kutluyorum. Emeğinize-yüreğinize sağlık, iyi çalışmalar...

Başa Dön Başa Dön

08 Nis 2012, 18:18

<< Bronz >>

mükemmel

Başa Dön Başa Dön

20 Nis 2012, 13:18

<< Bronz >>
Kullanıcı avatarı

Ben bundan 2 yıl öncesine kadar plc nedir bilmezdim.. Delta ile tanışmam ise yaklaşık 1.5 yıl forumda vermiş olduğunuz bilgiler ve diğer bilgi paylaşımları ile plc konusunda epeyce bir yol katettim biliyorum önümde çok uzun bir yol var sonu olmayan bir uygulama ama şu an ben bu işten para kazanıyor ve evime ekmek getiriyorsam bu forumun ve sizlerin bunda emeği çok büyük.. ALLAH CC hepinizden razı olsun.. Bilgi paylaşımı o kadar güzel bir şeyki insanların ufkunu genişletiyor.Genelde mesaşlarımda hoca diye hitap ediyorum size ben sizden çok şey öğrendim ve her an yeni şeyler öğreniyorum ve öğreneceğim Şu an benim bildiğim kadarı ile türkiyede vermiş olduğunuz hizmetin bir benzeri daha yok sizlere sonzuz minnet ve şükranalarımı sunuyorum

Başa Dön Başa Dön
  Profil WWW

25 Nis 2012, 21:46

siteye yeni uye oldum çok memunnum herkezin emeğine sağlık ALLAH RAZI OLSUN

Başa Dön Başa Dön

22 May 2012, 10:37

Endüstiriyel otomasyon konusundaki katkılarınızdan dolayı çok teşekür ederim.Sitenizi beğenerek takip ediyorum.İyi çalışmalar :)

Başa Dön Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Forum kilitlendi Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 96 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap: